Astroloji

 

 

 
Akrep (08.12.2019)
Maddiyat ile ilgili yaşadığınız problemler yüzünden çevreyle ilişkilerinize biraz mesafe koyabilirsiniz. Aile üyelerinizle aranızda oluşabilecek sıkıntılar konusunda dikkatli olmalısınız.
 
Aslan (08.12.2019)
Bugün pişmanlıklar yaratacak bazı durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Hataları büyütmek için değil düzeltmek için uğraşmalısınız. Zaman zaman insanlar hata yapabilir ve hiç kimse mükemmel değildir. 
 
Balık (08.12.2019)
Bu aralar yakın çevrenizle ilgili güven problemi yaşayabilirsiniz. Burada stratejik davranmanız sizin yararınıza olacaktır. Bir şeylerden emin değilseniz konuşmalar yapmamalısınız. Doğru zamanı beklemek ve biraz daha sabırlı olmak iyi olacaktır.
 
Başak (08.12.2019)
Aileniz ya da eşinizin size verdiği sözleri tutmadığını düşünebilir ve buna göre biraz sert çıkışlar yapabilirsiniz. Temkinli adımlarla şartlar ve koşullara ayak uydurarak yolunuza devam etmelisiniz.
 
Boğa (08.12.2019)
İlişkilerinizdeki beklentilerin bugün istediğiniz yönde karşılanmadığını görebilir ve bu durum içinde ani gerilimler yaratabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara ve kendinizi savunma şeklinize dikkat etmelisiniz.
 
İkizler (08.12.2019)
Yanılgılara ve hatalı seçimlere açık bir gün içindesiniz. Beklentilerinizi gerçekler doğrultusunda şekillendirmelisiniz. Yakın arkadaşlarınızla olan iletişim problemlerini gereğinden fazla kafanızda büyütmemelisiniz.
 
Koç (08.12.2019)
Bugün maddiyatla ilgili konularda beklenilenin üzerinde bir efor sarf edebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız sorunların içinde tekrar kaybolmayın. Yeni hedefler ve yeni başlangıçlar içerisinde olmayı tercih edin. Bu sizi her zaman ayakta tutacaktır.
 
Kova (08.12.2019)
Aşk hayatınızda her şeyin yolunda gitmesi sizi iş yaşamınızdaki stresten uzaklaştırıyor olacak. Sevdiğiniz kişilerle yeni yerler keşfetmek ya da bugün zaman geçirmek size çok iyi gelebilir.
 
Oğlak (08.12.2019)
Yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Kafa karışıklığı yaratan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Yolculuklar ya da sevdiklerinizin yanınıza gelmesi sizleri oldukça mutlu edebilir.
 
Terazi (08.12.2019)
Yakın çevreniz ve aile ile ilgili konular gündemde olabilir. Bu süreçte güzel ve sevindirici gelişmeler yaşanabilir. Kendi değerinizi ve sınırlarınızı belirleyebileceğiniz özel bir gündesiniz. Kendinize zaman ayırırsanız dikkatinizi toparlayacaksınız.
 
Yay (08.12.2019)
İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızla ilgili hızlı bir iletişim süreci içinde olabilirsiniz. Bugün merakınıza yenik düşmemelisiniz. Aşk ve ilişkilerden yana anlaşılmak isterken bazı durumlarda sizlerde ani çıkışlar yapabilirsiniz. Uzlaşmacı olmayı seçin.
 
Yengeç (08.12.2019)
Kendinize olan özgüveniniz sayesinde çevreniz tarafından hemen fark edileceksiniz. Bugün sevdiğiniz dostlarınızla ya da partnerinizle zaman geçirmek, yolculuk yapmak size çok iyi gelecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı