1.Amatör Lig Play Off Yarı Final Maçları Açıklandı
SPOR
20.03.2018 - 07:47, Güncelleme:
01.08.2022 - 12:48
1.Amatör Lig Play Off Yarı Final Maçları Açıklandı
Futbol İl Tertip Komitesi, M.Tolga Karaca'nın başkanlığında, Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı binasında toplandı.
Toplantıya; Tertip Komitesi Başkanı, M.Tolga Karaca, üyeler Mehmet Hemit , Ali Özcan , İl Hakem Kurulu adına , Halil Göksu ile Kulüp temsilcileri : Suvermez Kale Spor Kulübü adına Vedat Gülbağı , Çat Gençlik Spor Kulübü adına Hakan Tunç , Kapadokya Göreme Spor Kulübü adına Hasan Hüseyin Çiner ve Gülşehir Belediye Spor Kulübü adına Raşit Kılıçkaya katıldılar.
Yapılan toplantı sonunda, Nevşehir 1.Amatör Küme Ligi Play off yarı final müsabakalarının programı şu şekilde açıklandı:
24 Mart 2018 Cumartesi:
Suvermez Kale Spor-Kapadokya Göreme Spor (Suvermez Köyü Çim Saha) Saat: 15:00
25- Mart 2018 Pazar:
Çat Gençlik Spor -- Gülşehir Belediye spor : (Nevşehir 3 Nolu Çim) Saat: 15:00
PLAY OFF YARI FİNAL RÖVANŞ MÜSABAKALARININ PROGRAMI:
31 Mart Cumartesi:
Gülşehir Belediye Spor-Çat Gençlik Spor: (Gülşehir İlçe Çim Saha) Saat : 13:00
Kapadokya Göreme Spor - Suvermez Kale Spor(Avanos Çim Saha) Saat : 15:00
Yapılan kura çekimi nin ardından söz alan Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilcisi M.Tolga Karaca şunları söyledi, “Yarı finale gelen bu dört takımımıza da canı gönülden başarılar dilerim, centilmence, sakatlık, kavga, gürültü olmadan ve güzel futbolun oynandığı, konuşulduğu birer müsabakalar olmasını dilerim” dedi.Diğer katılımcılarda söz alıp ortak fikirde birleşerek , birbirlerine başarılar dilediler.
Futbol İl Tertip Komitesi, M.Tolga Karaca'nın başkanlığında, Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı binasında toplandı.
Toplantıya; Tertip Komitesi Başkanı, M.Tolga Karaca, üyeler Mehmet Hemit , Ali Özcan , İl Hakem Kurulu adına , Halil Göksu ile Kulüp temsilcileri : Suvermez Kale Spor Kulübü adına Vedat Gülbağı , Çat Gençlik Spor Kulübü adına Hakan Tunç , Kapadokya Göreme Spor Kulübü adına Hasan Hüseyin Çiner ve Gülşehir Belediye Spor Kulübü adına Raşit Kılıçkaya katıldılar.
Yapılan toplantı sonunda, Nevşehir 1.Amatör Küme Ligi Play off yarı final müsabakalarının programı şu şekilde açıklandı:
24 Mart 2018 Cumartesi:
Suvermez Kale Spor-Kapadokya Göreme Spor (Suvermez Köyü Çim Saha) Saat: 15:00
25- Mart 2018 Pazar:
Çat Gençlik Spor -- Gülşehir Belediye spor : (Nevşehir 3 Nolu Çim) Saat: 15:00
PLAY OFF YARI FİNAL RÖVANŞ MÜSABAKALARININ PROGRAMI:
31 Mart Cumartesi:
Gülşehir Belediye Spor-Çat Gençlik Spor: (Gülşehir İlçe Çim Saha) Saat : 13:00
Kapadokya Göreme Spor - Suvermez Kale Spor(Avanos Çim Saha) Saat : 15:00
Yapılan kura çekimi nin ardından söz alan Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilcisi M.Tolga Karaca şunları söyledi, “Yarı finale gelen bu dört takımımıza da canı gönülden başarılar dilerim, centilmence, sakatlık, kavga, gürültü olmadan ve güzel futbolun oynandığı, konuşulduğu birer müsabakalar olmasını dilerim” dedi.Diğer katılımcılarda söz alıp ortak fikirde birleşerek , birbirlerine başarılar dilediler.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.