Haber Detayı
04 Ağustos 2016 - Perşembe 16:51
 
2016 Yılında En Çok Tercih Edilen 11 Tektaş
Romantik bir akşam yemeği yenilirken edilen bir evlilik teklifinde olmazsa olmaz aşık erkeğin ceketinin cebinden çıkarıp sevdiği kadının parmağına doğru uzatacağı tektaş pırlanta yüzüktür.
ASAYİŞ Haberi
2016 Yılında En Çok Tercih Edilen 11 Tektaş

Aşkın ve sadakatin en güçlü ifadesi olarak çok eski çağlardan günümüze kabul gören pırlanta tektaş yüzükler aynı zamanda şıklığını ve zerafetini kusursuz kılmak isteyen bakımlı bayanlarında bir numaralı vazgeçilmezleri arasında yer alır. Göz alıcı ışıltısı ile bakanların hayran kalmasına ve bir defa daha bakmasına sebep olan tektaş pırlanta yüzükler her yaştan ve her ülkeden kadının gizli zaaf noktalarından biridir. Romantik bir akşam yemeği yenilirken edilen bir evlilik teklifinde olmazsa olmaz aşık erkeğin ceketinin cebinden çıkarıp sevdiği kadının parmağına doğru uzatacağı tektaş pırlanta yüzüktür.

 

 

2016 yılında en çok tercih edilen 10 tektaş yüzük çeşidine baktığımızda şıklığın ve asaletin yanı sıra rahatlığında ön plana çıktığını görüyoruz. Bir zamanların en tercih edilen tektaş yüzükleri arasında ilk sıralarda gelen büyük taşlı, gösterişli yüzüklerin yerini artık daha küçük fakat parlaklığından hiçbir şey kaybetmeyen, çok daha kullanışlı oldukları ve her kıyafet kombini ile kolayca uyum sağlayabilme özellikleri ilk bakışta göze çarpan modellerin aldığını görüyoruz. Sizde oldukça avantajlı fiyat seçeneklerinden ve kaçırılmayacak indirimlerden yararlanabilmek için çeşitli markaların hazırladığı yaz kataloglarına ve 2016 yılının en çok tercih edilen o 10 tektaş

 

tek taş


tek taş

 

tek taş

 

tek taş

 

tek taş

 

tek taş

 

tek taş

 

tek taş

 

tek taş

 

tek taş

 

tek taş

 

modellerine bakmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Sadece kısa bir süreliğine yararlanabileceğiniz bu çok özel yaz indirimlerini kaçırmamak için acele edin, üzülmeyin.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2016, Yılında, En, Çok, Tercih, Edilen, 11, Tektaş,
Yorumlar
Haber Yazılımı