Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 23:43
 
Açıkgöz, Arı ve Bağlı, NEVBİAD tarafından düzenlenen programa katıldı
AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve NEVÜ Rektörü Mazhar Bağlı, NEVBİAD tarafından İstanbul’da düzenlenen toplantıya katıldı.
GÜNCEL Haberi
Açıkgöz, Arı ve Bağlı, NEVBİAD tarafından düzenlenen programa katıldı

 

Nevşehirli Bürokratlar ve İşadamları Derneği (NEVBİAD) yönetimi tarafından düzenlenne Çin H.C. İstanbul Başkonsolosu Cui Weı ve DEİK Türk-Çin İş konseyi Başkanı Murat Kolbaşı’nın konuşmacı olarak katıldığı Türkiye ile Çin H.C. arasındaki ticari ilişkilerin konuşulduğu toplantıya AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’da katıldı.

 

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, ”NEVBİAD tarafından düzenlenen “Türkiye ile Çin H.C. Arasındaki Ticari İlişkiler” konulu toplantıda İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizle, dernek yönetimimiz ve üyelerimizle bir araya geldik. Sevdamız Nevşehir,  güçlü Türkiye için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bu özel toplantıyı tertipleyen NEVBİAD yönetimimize ve değerli katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

 

NEVBİAD tarafından düzenlenen toplantıya İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin’in yanı sıra çok sayıda davetli de katıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Açıkgöz,, Arı, ve, Bağlı,, NEVBİAD, tarafından, düzenlenen, programa, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı