Açıkgöz, en başarılı milletvekili sıralamasında 2.sırada yer aldı
Haber
10 Temmuz 2020 - Cuma 12:54
 
Açıkgöz, en başarılı milletvekili sıralamasında 2.sırada yer aldı
ORC araştırma kuruluşu tarafından yapılan anket çalışmaları sonrasında İç Anadolu Bölgesinin en başarılı milletvekili sıralaması açıklanırken AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz listede ikinci sırada yer aldı.
SİYASET Haberi
Açıkgöz, en başarılı milletvekili sıralamasında 2.sırada yer aldı

 

ORC Araştırma şirketi tarafından son 2 yılda İç Anadolu Bölgesinde en başarılı milletvekillerine yönelik bir çalışma yapıldı. Yapılan anket çalışmaları sonrasında İç Anadolu Bölgesinde en başarılı 20 milletvekili açıklanırken AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz yapılan anket sonrasında Sivas milletvekili Semiha Ekinci’nin ardından AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz yüzde 43,5 başarı oranı ile İç Anadolu Bölgesinin en başarılı ikinci milletvekili olarak açıklandı.

 

ORC şirketinden yapılan açıklamada, “Araştırmada her milletvekili kendi seçmen grubundan değerlendirilmiştir. Araştırmaya katılan kişilere: son 2 yılı değerlendirdiğinizde bölgesel çalışmaları, meclis çalışmaları ve hakla iletişimine göre, “Sizce ilinizin en başarılı milletvekili hangisidir?” sorusu yöneltilmiştir. Tabloda, başarı oranına göre İç Anadolu Bölgesi’nin en başarılı 20 milletvekili 9 AK Parti, 5 CHP, 5 MHP, 1 İYİ Parti yer almaktadır. Bu çalışmada, parti genel başkanları değerlendirme dışı bırakılmıştır” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Açıkgöz,, en, başarılı, milletvekili, sıralamasında, 2.sırada, yer, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı