Haber Detayı
03 Nisan 2018 - Salı 19:01
 
Afrin Gazisi Zeki Didinmez, Baba Ocağı Nevşehir'e Getirildi
Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekâtı’nın 46.gününde terör örgütü ile girilen çatışmada yaralanarak GATA’da tedavi altına alınan Uzman Çavuş Zeki Didinmez memleketi Nevşehir’de dualarla karşılandı.
GÜNCEL Haberi
Afrin Gazisi Zeki Didinmez, Baba Ocağı Nevşehir'e Getirildi

 

TSK tarafından Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nın 46.gününde terör örgütü YPG ile girilen çatışmada yaralanarak GATA’da tedavi altına alınan Uzman Çavuş Zeki Didinmez Nevşehir’de ki baba ocağına getirildi. Afrin Gazisi Uzman Çavuş Zeki Didinmez’i Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, daire müdürleri ve gazinin ailesi karşıladı. Dualar eşliğinde karşılanan Gazi Uzman Çavuş Zeki Didinmez için kurban kesilirken karşılama töreninde duygu dolu anlar yaşandı.

 

Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, “Afrin Gazimiz malum Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nın belli bir gününde yaralanmıştı. Elhamdülillah Gazimiz baba ocağına geldi. Gazimizin morali oldukça iyi. Bizde Nevşehir Valimiz İlhami Aktaş ve dernek olarak Gazimizi karşıladık. Kendisini tedavi gördüğü GATA’Da daha önce ziyaret etmiştim. Biz her zaman Gazilerimizin her zaman yanındayız. Bu vatanın bölünmez bütünlüğü için memleketimizde Gazimizde olacak şehidimiz de olacak. Ama biz dimdik ayaktayız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afrin, Gazisi, Zeki, Didinmez,, Baba, Ocağı, Nevşehir'e, Getirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı