Haber Detayı
14 Ocak 2014 - Salı 09:27
 
AHİKA Mali Destek Programı Tanıtım Toplantıları Niğde’de Devam Etti
NEVŞEHİR Haberi
AHİKA Mali Destek Programı Tanıtım Toplantıları Niğde’de Devam Etti

 

Niğde OSB Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, Niğde OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbaş, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız, ajans personeli ve KOBİ temsilcileri katıldı.

 

Toplantının açılışında konuşan AHİKA Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız, Ajans’a Mali Destek Programı kapsamında başvuracak projelerin bir yerlerden kopyalanmış değil, aksine özgün projeler olmasının kendileri için büyük önem taşıdığını ve bu projelerin değerlendirme aşamasında daha avantajlı olacağını vurguladı.

 

                Ardından kürsüye gelen AHİKA Yönetim Kurulu Üyesi ve Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, Ahiler Kalkınma Ajansı’nın sadece mali destek vermediğini, güdümlü, doğrudan faaliyet desteği, teknik destek gibi desteklerin de bulunduğunu, Niğde’nin bu desteklerin tamamı için proje üretmesi gerektiğini ifade etti.  

 

Tanıtım toplantısı, Ahiler Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birimi Başkanı Ramazan Özdemir’in 2014 Yılı Mali Destek Programı’nın ayrıntıları içeren sunumunun ardından soru cevap bölümüyle sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AHİKA, Mali, Destek, Programı, Tanıtım, Toplantıları, Niğde’de, Devam, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı