Haber Detayı
28 Temmuz 2019 - Pazar 13:25
 
AK Parti, 'Akraba Kayırma Partisi' mi oldu?
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç’in kardeşini Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan yarı olimpik havuza cankurtaran olarak aldırması kamuoyu tarafından büyük tepkiyle karşılandı.
SİYASET Haberi
AK Parti, 'Akraba Kayırma Partisi' mi oldu?

 

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç tarafından ağabeyinin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan yarı olimpik havuza aldırılması akıllara AK Parti’nin açılımda yer alan Adalet sözü geldi. Nitekim Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne alınacak olan cankurtaran için başvuru yapanlar arasında bulunan ve BESYO mezunu olduğu öğrenilen genç bir üniversiteli kız öğrencinin önce yapılan yazılı sınavda ardından ise mülakatta da başarılı olmasının ardından cankurtaran olarak alınması beklenirken ne olduysa sınavı kazanan genç üniversiteli kız öğrenci işe alınmayıp AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç’in ağabeyi işe alındı.

 

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç’in ve AK Partililerin böylesine bir skandal olaya imza atmasının ardından ise Nevşehir’de kamuoyu tarafından yapılan bu torpil skandalı konuşulmaya başlandı.

 

Şimdi Lale Haber internet gazetesi olarak AK Partili yöneticilere soruyoruz;

 

Vatandaşların Nevşehir’de herhangi bir işe girmek için AK Partili bir yakınımı olması lazım?

 

AK Parti’nin “Adalet” kısmı acaba Akraba Kayırma Partisi olarak mı algılanıyor?

 

Cankurtaran olmak için AK Parti Kadın Kolları Başkanının kardeşi mi olunması gerekiyor?

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti,, 'Akraba, Kayırma, Partisi', mi, oldu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı