Haber Detayı
18 Mayıs 2018 - Cuma 15:03
 
AK Parti’den Bu Aday Adayını Kim Aday Yapmaya Çalışıyor?
24 Haziran Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti’de aday adayı olan Emre Çalışkan’ı kim neden listeye girdirmek için çalışıyor.
SİYASET Haberi
AK Parti’den Bu Aday Adayını Kim Aday Yapmaya Çalışıyor?

 

AK Parti’de aday adaylık başvurusunu yapan 41 isimden öyle biri var ki dayatmayla Nevşehir milletvekili aday listesine girdirilmeye çalışıyor. AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarında bir süre görev alan ancak Nevşehir kamuoyu tarafından adı sadece AK Parti’den aday adaylık başvurusu yapılınca duyulan Emre Çalışkan ismini AK Parti’den birileri milletvekili aday listesine girdirmek için tabiri caizse gece gündüz çalışıyor. Nitekim bugüne kadar Nevşehir’de hiç adı sanı duyulmamış bu ismin sadece AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarında görev yapması nedeniyle listeye girdirilme çalışılması ise kafalarda soru işareti bıraktı.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamalarda illerinde tanınan ve sevilen isimler ile seçimlere girilecek demesine rağmen Nevşehir’de adı sadece aday adaylık sürecinde duyulan ve bir takım güçler tarafından da AK Parti temayül yoklamasında ilk sıradan çıkartılan Emre Çalışkan’ı Nevşehir kamuoyunda kimler nasıl tanıyor merak ediyoruz.

 

Şimdi ise sadece Emre Çalışkan’ın milletvekili adayı olarak gösterilmesi için çalışan kişi veya kişilere soruyoruz, Bu ismi Nevşehir tanıyor mu ve tanınmamış bir isme Nevşehir nasıl oy atacak?

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti’den, Bu, Aday, Adayını, Kim, Aday, Yapmaya, Çalışıyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı