Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 17:04
 
AK Parti Heyeti, NTSO'yu Ziyaret Etti
AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız'ı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
AK Parti Heyeti, NTSO'yu Ziyaret Etti

 

Nevşehir Ak Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Öbekli, Cengiz Yıldız, Yönetim Kurulu üyelerinden İrfan Karaca, Habil Uluer, Yüksel Babaoğlu ve NTSO Genel Sekreteri İ. Hakkı Aydoğan hazır bulundu.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına atanan Mustafa Rauf Yanar ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 

Nevşehir gündemi üzerine bir süre sohbet eden AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Başkan Parmaksız’a teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız ise, İl Başkanı Yanar ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Heyeti,, NTSO'yu, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı