Haber Detayı
01 Nisan 2015 - Çarşamba 11:39
 
AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Başsağlığı Mesajı
SİYASET Haberi
AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Başsağlığı Mesajı


AK Parti Nevşehir İl Başkanı Avukat Mehmet Ali Tanrıver, Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edildiği terör eyleminin, insanlığa karşı işlenmiş bir ağır suç olduğunu belirtti.

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesine ilişkin, "Hain saldırıyı kınıyor, şehit savcımıza Allah'tan rahmet, ailesine ve aziz millete başsağlığı diliyorum" dedi.

Tanrıver’in mesajı şöyle; “İstanbul'da meydana gelen ve değerli savcımız Mehmet Selim Kiraz'ın hayatını kaybettiği saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bu, insanlığa karşı işlenmiş bir suçtur. Bu suçu işleyenler asla insan olamaz. Ülkemizde barış, kardeşlik ve huzur ortamının güçlendiği bir dönemde, terör örgütü hain eylemleriyle kalleş yüzünü bir kez daha göstermiştir. Bu hain saldırı kardeşliğimizi asla zayıflatmayacaktır. Gücümüzü, kardeşliğimizi muhafaza ederek bir kez daha göstereceğiz. Birliğimiz sayesinde bütün engelleri aşacağız. Bu alçak saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliğini bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da yıkmaya yetmeyecektir. Hain saldırıyı kınıyor, Şehit savcımıza Allah'tan rahmet, ailesine ve yargı camiasına başsağlığı ve sabır diliyorum."


Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.
Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı, Tanrıver’den, Başsağlığı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı