Haber Detayı
18 Nisan 2015 - Cumartesi 17:29
 
AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Erkut ve Sunar’a Teşekkür Plaketi
SİYASET Haberi
AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Erkut ve Sunar’a Teşekkür Plaketi



AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Milletvekilliği aday adaylığı başvurunda bulunan AK Parti eski İl Başkanları Ersan Erkut ve Kazım Sunar’a teşekkür plaketi verdi.
AK Parti İl Başkanı Tanrıver, 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Ak Parti Nevşehir Milletvekilliği aday tanıtımına mazeretleri nedeniyle katılamayan ve Milletvekilliği aday adaylığı başvurunda bulunan eski İl Başkanları Ersan Erkut ve Kazım Sunar’ı iş yerlerinde ziyaret ederek, Parti’nin teşekkür plaketini takdim etti.
Adeta bir demokrasi şöleni içerinde geçeceğine inandığı milletvekilliği genel seçimleri öncesinde Ak Parti’nin tüm teşkilatları ve Partiye gönül verenlerle, Ak Parti’nin adına yaraşır bir olgunluk içerisinde seçim çalışmalarının sürdürüldüğünü ifade eden İl Başkanı Tanrıver, Ak Parti Genel Merkezi tarafından ilan edilen Milletvekilliği aday adaylığı başvuru süreci içinde medeni cesaret göstererek, Milletvekili aday adayı başvurusunda bulunan Ersan Erkut ve Kazım Sunar’ı tebrik etti.
Eski İl Başkanları Ersan Erkut ve Kazım Sunar ise, birlik ve beraberlik içerisinde yoğun bir seçim süreci geçtiğini, AK Parti’nin Nevşehir ve ülke genelinde her seçim döneminde olduğu gibi bu seçimde de başarılarına yeni halkalar katacağına inandıklarını ifade ederek, İl Başkanı Tanrver’e ziyaretleri ve plaketleri için teşekkür ettiler.


Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı, Tanrıver’den, Erkut, ve, Sunar’a, Teşekkür, Plaketi,
Yorumlar
Haber Yazılımı