Avanos'ta mesleki gelişime yönelik işbirliği yapılacak
Haber
13 Ocak 2021 - Çarşamba 12:28
 
Avanos'ta mesleki gelişime yönelik işbirliği yapılacak
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Avanos Meslek Yüksekokulu ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında "Mesleki Gelişime Yönelik" işbirliği protokolü imzalandı.
İLÇELER Haberi
Avanos'ta mesleki gelişime yönelik işbirliği yapılacak

 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Avanos Meslek Yüksekokulu ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında "Mesleki Gelişime Yönelik" işbirliği protokolü imzalandı. 

 

Avanos Meslek Yüksekokulu ile Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Mesleki Gelişime Yönelik işbirliği protokolü karşılıklı olarak imzalandı.  

 

Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Betül Aytepe Serinsu'nun makamında gerçekleştirilen iş birliği protokolü imza törenine Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Örtlek, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ile Meslek Yüksekokul Bölüm Başkanları katıldı.  

 

İmzalanan protokol kapsamında "2023 Eğitim Vizyonu" Avanos' ta Çok Programlı Anadolu Liseleri ve Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde eğitim kalitesinin artırılması ve 2023 hedeflerine ulaşmak için Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Avanos Meslek Yüksekokulu ile ortak çalışmalar yürütülecek. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Avanos'ta, mesleki, gelişime, yönelik, işbirliği, yapılacak, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı