Haber Detayı
22 Eylül 2018 - Cumartesi 10:12
 
Balonlar Eşliğinde Kapadokya Büyülüyor
Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde sabahın erken saatlerinde havalanan sıcak hava balon turları bölgeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistleri büyülüyor.
TURİZM Haberi
Balonlar Eşliğinde Kapadokya Büyülüyor

 

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya’da günün ağarmasıyla başlayan sıcak hava balon turları bölgeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistleri büyülüyor. Sabahın erken saatlerinde Kapadokya bölgesini kuş bakışı izlemenin mutluluğunu sıcak hava balon turlarına katılarak yerden yaklaşık bin 500 metre yükseklikten izleyen turistler eşsiz manzara karşısında büyülenirken peribacaları ile birlikte sıcak hava balonlarını ölümsüzleştirmek isteyen bazı turistlerde Göreme’de bulunan aşıklar tepesinde bu anları ölümsüzleştiriyor.

 

Sabahın erken saatlerinde Göreme’de bulunan aşıklar tepesinde buluşan yüzlerce turist peribacaları ile birlikte balonların eşsiz manzarası karşısında adeta büyülü bir gizeme kapılırken bazı turistler ise yanlarında getirmiş oldukları eşyalardan kendilerine dekor yaparak peribacaları ve balonları adeta bir stüdyo havası vererek fotoğraf çektiriyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Balonlar, Eşliğinde, Kapadokya, Büyülüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı