Haber Detayı
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 13:18
 
Başkan Düzgün’den Nevşehir Belediyesine teşekkür
Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, birkaç aydır şehir içerisindeki yolların yeniden asfaltlanması ve standartlarının yükseltilmesi çalışmasında bulunan Nevşehir Belediyesine teşekkür etti.
NEVŞEHİR Haberi
Başkan Düzgün’den Nevşehir Belediyesine teşekkür

 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, birkaç aydır şehir içerisindeki yolların yeniden asfaltlanması ve standartlarının yükseltilmesi çalışmasında bulunan Nevşehir Belediyesine teşekkür etti.

 

Yeni düzenlemelerle birlikte şehir içindeki ana ve ara yolların öncesine oranla çok daha yüksek standartlara ulaştığını ifade eden Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, “Nevşehir Belediyemizin birkaç aydır şehir merkezindeki yolların yeniden asfaltlanması ve standartlarının yükseltilmesi konusundaki çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Şoför esnafımızın da beğenisini toplayan çalışmaların sürmesi en büyük temennimiz. Bu arada şehir içi trafiğinin rahatlatılması için Nevşehir Belediyemizin acilen Karasoku ve civarındaki yerleşim alanlarındaki kentsel dönüşüm uygulamasının hayata geçirilmesini de büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Düzgün’den, Nevşehir, Belediyesine, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı