Haber Detayı
31 Ocak 2017 - Salı 15:37
 
Başkan Fahri Yıldız Evet Oyu İçin Esnaf Ziyaretleri Başladı
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp'te dükkan dükkan gezerek hem esnafla hasbihal ediyor hem de "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini" ve referandumda EVET demenin neden gerektiğini hemşehrilerine anlatıyor.
BELEDİYELER Haberi
Başkan Fahri Yıldız Evet Oyu İçin Esnaf Ziyaretleri Başladı

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp'te dükkan dükkan gezerek hem esnafla hasbihal ediyor hem de "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini" ve  referandumda EVET demenin neden gerektiğini hemşehrilerine anlatıyor.

Cumhurbaşkanlığı sisteminin ülkemizin faydasına olduğunu anlamak için Türkiye düşmanlarının karşıt duruşuna bakmanın yeterli olduğunu her  gittiği yerde anlatan Yıldız, sandığa gidip "EVET" demenin, öneminden bahsediyor.

Yeni sistemi, Cumhuriyet ve milli iradeye düşman bir sistem olarak gösterme çabasında olan bir kesimin bulunduğunu ifade eden Başkan Yıldız, "Anayasa değişikliği bazı kesimler tarafından Atatürk'e ihanet boyutuna ulaştırılarak, kara propaganda ile halktan "HAYIR" oyu vermeleri isteniyor. Böyle bir durumda bizlere çok iş düşüyor, vatandaşımız bizim dilimizden anlar, gece gündüz demeden, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatmaya devam edeceğim." dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Fahri, Yıldız, Evet, Oyu, İçin, Esnaf, Ziyaretleri, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı