Haber Detayı
19 Ekim 2019 - Cumartesi 11:58
 
Başkan Karaaslan’dan kutlama mesajı
İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, Muhtarlar günü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şu ifadeler yer verdi; “Vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda başvuracakları ilk yer muhtarlıklarımız olduğundan çok önemli bir yer tutmaktadır.
SİYASET Haberi
Başkan Karaaslan’dan kutlama mesajı

 

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, Muhtarlar günü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şu ifadeler yer verdi; “Vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda başvuracakları ilk yer muhtarlıklarımız olduğundan çok önemli bir yer tutmaktadır.

 

Vatandaşlarımızın hem sevinçte, hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir. Bu vesileyle mahalle sakinleri ile devlet kurumları arasında aracı rol oynayan, diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel gereksinimlerinden biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getiren muhtarlarımız her türlü takdiri ve şükran duygularımızı hak etmektedirler. Bu anlamlı günde muhtarlarımızdan ebediyete göç etmiş olanlara Yüce Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olan muhtarlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Karaaslan’dan, kutlama, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı