Başkan Özmen'den teşekkür
Haber
13 Ocak 2021 - Çarşamba 12:35
 
Başkan Özmen'den teşekkür
Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Pazaryerini ziyaret ederek incelemelerde bulunan, gerek pazarcı esnafıyla gerekse pazara alışveriş için gelen vatandaşlarla oldukça samimi bir ortamda dertlerini dinleyip, sohbet eden Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
NEVŞEHİR Haberi
Başkan Özmen'den teşekkür

 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Pazaryerini ziyaret ederek incelemelerde bulunan, gerek pazarcı esnafıyla gerekse pazara alışveriş için gelen vatandaşlarla oldukça samimi bir ortamda dertlerini dinleyip, sohbet eden Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve beraberindeki heyete teşekkür etti.  

 

Özmen, "Nevşehir Valimiz güler yüzlü, mütevazi, çalışkan, esnafın halinden anlayan, değerli büyüğümüz Sayın İnci Sezer Becel Hanımefendi pazarımızı, müşterilerimizi, esnaflarımızı ve odamızı ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. Herkesin hatırını sorup sıkıntılarını dinleyen Sayın Valim İnci Sezer Becel'e, Birlik Başkanım Mehmet Pınarbaşı ve İl Ticaret Müdürüm Ahmet Taygurt Müdürüme esnaflarım ve şahsım adına sonsuz teşekkür ederim" dedi.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Özmen'den, teşekkür, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı