Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 23:17
 
Belediye Başkanı Rasim Arı’dan sağlık çalışanlarına hediye
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, korona virüs (COVİD-19) ile mücadelede fedakârca çalışan sağlık personeline tatlı ikramında bulunarak, günlerinin büyük bir bölümünü geçirdikleri hastanede istirahat ettikleri zamanlarda kullanabilmeleri için yastık hediye etti.
NEVŞEHİR Haberi
Belediye Başkanı Rasim Arı’dan sağlık çalışanlarına hediye

 

Belediye Başkanı Rasim Arı, COVİD-19 ile mücadelede zaman kavramı gözetmeksizin görev yapan sağlık çalışanlarını unutmadı. Arı’nın talimatıyla Nevşehir Devlet Hastanesi’nde çalışan doktor, hemşire, sağlık memuru, ebe ve memurlar için hazırlanan tatlı paketleri, belediye görevlilerince personellere dağıtılması için hastane yöneticilerine teslim edildi.

 

Arı’nın gönderdiği hediye paketlerinin içerisinde, “Bu zor dönemde takdire şayan bir fedakârlıkla ve sabırla görev yapan tüm sağlık personelimize teşekkür ediyorum.” notu yer aldı.

 

Başkan Arı ayrıca, hastanede uzun süredir mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan ve günlerinin büyük bir bölümünü ailelerinden uzakta hastanede geçiren sağlık çalışanları için bir de yastık hediye etti. Üzerinde Nevşehir Belediyesi’nin logosunun yer aldığı yastıklarda yine hastane yönetimi tarafından sağlık çalışanlarına dağıtıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Başkanı, Rasim, Arı’dan, sağlık, çalışanlarına, hediye,
Yorumlar
Haber Yazılımı