Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 12:55
 
Belediye Başkanı Seçen, Birim Amirleriyle Toplantı Yaptı
Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Kaya ve Oktay Şımarmaz’ın yanı sıra hizmet birimlerinin amirleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.
BELEDİYELER Haberi
Belediye Başkanı Seçen, Birim Amirleriyle Toplantı Yaptı

 

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’ in makamında gerçekleştirilen istişare toplantısında, Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Kaya ve Oktay Şımarmaz ve hizmet birim amirleri, sürdürülen belediye çalışmalarına ilişkin olarak bilgiler aktardılar.

 

Belediye Başkanı Atilla Seçen, vatandaşların belediye hizmetlerinden etkin ve hızlı bir şekilde yararlanması, ortaya konulan çalışmalarda kalite standartının artırılması ve geliştirilmesi için, birim amirleriyle birlikte istişare toplantısının belirli aralıklarla devam edeceğini söyledi.

 

Vatandaşların doğumdan ölüme kadar hayatın her alanında etkin bir misyon üstlenen Nevşehir Belediyesi’nin, yol, su, kanalizasyon gibi zorunlu ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra eğitim başta olmak üzere çevre, sosyal , kültür ve sanat alanında da bir dizi çalışmalar gerçekleştirdiğini dile getirdi. Seçen şöyle konuştu: “ Klasik belediyecilik anlayışı içerisinde olan bir Nevşehir Belediyesi artık yok. Saygıdeğer halkımızın hayatın her alanında yanı başında olan belediyenin ,halkımıza ulaştırması gerekli hizmetlerde hızlı, kaliteli ve beklentilere uygun bir yapı içerisinde olması da büyük bir zorunluluk taşıyor. Bu nedenle birim amiri arkadaşlarımızla istişarelerini bundan sonraki süreçte de devam ettirip, halkımızın hayat kalitesini de yükselteceğine inandığımız çalışmaları gerçekleştireceğimize inanıyorum.“ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Başkanı, Seçen,, Birim, Amirleriyle, Toplantı, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı