Haber Detayı
09 Ocak 2017 - Pazartesi 11:05
 
Beşir Derneği Yürekleri Isıtmaya Devam Ediyor
Beşir Derneği Yapılan sosyal inceleme sonucu belirlenen 33 aileye Ocak ayı dağıtımı yapılarak yüzlerin gülmesine vesile olmaya devam ediyor.
NEVŞEHİR Haberi
Beşir Derneği Yürekleri Isıtmaya Devam Ediyor

Beşir Derneği Yapılan sosyal inceleme sonucu belirlenen 33 aileye Ocak ayı dağıtımı yapılarak yüzlerin gülmesine vesile olmaya devam ediyor.

 

Beşir Derneği Kurulduğu günden beri kendisine yetemeyen,  desteğe ve hizmete ihtiyacı olan, hiçbir ayrım yapmadan, paylaşmayı erdem haline getirmiş gönüller ile buluşturmak, Sosyal 
adalete ve kardeşliğe destek olmak.Hayır işlerinin yaygınlaşması  için gece gündüz çalışmaktadır.

 

Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Taner Düzgün: Beşir Derneğine ihtiyaç sahibi olduğunu belirterek başvuru yapanların sayısı sürekli artmaktadır. Yapılan başvurular titiz bir şekilde inceleyerek gerçekten ihtiyaç sahibi olduğuna karar verildikten sonra her ay düzenli olarak “Paranın geçmedi  markette” gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapmaktadırlar.

 

Düzgün: Daha fazla aileye yardım ulaştırmak istiyoruz bunun için;   Hayırseverlerin “Paranın Geçmedi Markete” yapacağı 5 TL’lik  bir yardım ile bir ailenin evinde bir tabak yemeğin pişmesine vesile olacaktır.

“Gönüller yapmaya geldik “sloganıyla yola çıkan  derneğimiz Hayır sahibinin, ihtiyaç sahibini görmeden ihtiyaç sahibinin de mahzun ve mahcup edilmeden kendi ihtiyaçlarını  kendisinin belirleyerek alış veriş yapar gibi desteklenmesini; hayır yapmak isteyenlere dinimizin emrettiği gibi “Sağ elin verdiğini sol elin bilmediği” bir hayır yapmak isteyenleri bizlere Aşağıdaki  numaralardan ulaşmasını bekliyoruz dedi.


GSM 0535 354 48 79    0532 684 73 78

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beşir, Derneği, Yürekleri, Isıtmaya, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı