Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 13:49
 
Bu akşam Dursun Ali Erzincanlı Nevşehirlilerle buluşuyor
Nevşehir Belediyesi Ramazan Etkinliklerinde bu akşam, Dursun Ali Erzincanlı sahne alacak. Ünlü sanatçı okuyacağı şiir ve ilahilerle etkinliklere katılacaklara unutulmaz bir gece yaşatacak.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Bu akşam Dursun Ali Erzincanlı Nevşehirlilerle buluşuyor

 

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Nevşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri çocuklar için düzenlenen eğlencelerle başlayacak. Saat 18.00’dan itibaren çocuklar için çeşitli animasyon gösterilerinin ve yarışmalarının düzenleneceği etkinliğin son bölümünde Hacivat-Karagöz sahne alacak.

 

Etkinlik alanında bin 500 kişi için kurulacak olan iftar sofrasında oruçların açılmasının ardından ise Dursun Ali Erzincanlı Nevşehirlilerle buluşacak.

 

Ünlü sanatçı konserde 15 Temmuz Kahramanı Ömer Halis Demir için yazdığı ‘30 Kuş’ şiirinin yanı sıra ’40 Yaşındasın’, ’Sen Yoktun’, ’Gelseydin’ ve ’Uhud’ gibi şiirleri ve naatları ile vatandaşlara duygu dolu anlar yaşatacak.

 

ÜCRETSİZ SERVİS KALDIRILACAK

 

Nevşehir Belediyesi tarafından, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri ve iftar sofrasına katılmak isteyen vatandaşlar için 2000 Evler Mahallesi ve M. Akif Ersoy Mahallelerinden ücretsiz servis kaldırılacak.

 

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri ve İftar Sofrasına katılmak isteyen vatandaşlardan 2000 Evler Mahallesi -Üniversite bölgesinde oturanlar için 18.30-19.15 saatleri arasında Tarım İl Müdürlüğü önünden, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi TOKİ bölgesinde oturan vatandaşlar için ise 1. Etap İş Merkezi önünden 18.30-19.15 saatleri arasında ücretsiz servis kaldırılacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, akşam, Dursun, Ali, Erzincanlı, Nevşehirlilerle, buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı