Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 16:28
 
Canlı yayında oğlunu öldürdüğünü itiraf etti
Arif Karakollu; 1 Ocak 2018'den beri kayıp olan oğlu Engin Karakollu'yu av tüfeği ile öldürdüğünü canlı yayında itiraf etti!
ASAYİŞ Haberi
Canlı yayında oğlunu öldürdüğünü itiraf etti

 

Müge Anlı'nın "Engin hayatta mı?" sorusuna Arif Karakollu değil yanıtını verdi! Bu esnada Arif Karakollu'nun stüdyonun dışına çıkarılmasını istediği karısı ve kızı bağıra bağıra ağlamaya başladı. Arif Karakollu; açıklamalarını şöyle sürdürdü. "Hergün geliyordu, psikolojik sorunları vardı beni sürekli tehdit ediyordu. Daha önce anlatacaktım aslında; eve geliyordu kahvaltısını hazırlıyordum, yemeğini hazırlıyordum her şey normal bir anda delirip bana saldırıyordu. Sürekli işkence yapıyordu ben tüfeğimi askıdan alıp yatağımın altına saklamıştım. Eve gelip huzursuzluk çıkarıyordu. Yine bir gece gelince Azrail kesilmişti! Kapıyı kapatınca tüfekle vurdum onu! Tek kurşunla oracıkta öldü, daha sonra mandıranın kenarına gömdüm oğlumu. Kim olsa aynısını yapardı.

Baba Arif Bey ise oğlundan çok eziyet gördüğünü ve bir gece yarısı yine evine geldiğini, kendisine saldırınca da tek kurşunla göğsünden vurup öldürdüğünü, sonra da mandıranın kenarına gömdüğünü söyledi. Arif Karakollu "Çok pişmanım, ama benim de kendimi korumam gerekiyordu. Oğlumun beni cinsel anlamda istismar etmesinden korktum. Canımı kurtarmaya çalıştım. Çocuğumun psikolojisi bozuktu. Benim çocuğum çok iyiydi hiç bir sorunumuz yoktu. Bana yaptığı eziyetleri keşke görseydiniz Müge Hanım. Ben böyle olmasını istemezdim. Vicdanım rahat etmedi. Buraya cinayeti itiraf etmeye geldim" diyerek kendisini savundu.

Engin Karakollu'nun annesi Şaziment Hanım, eşinin oğlunu öldürdüğünü duyunca adeta sinir krizi geçirdi. Oğullarının eziyetinden yaşadıkları evi terk ettiklerini doğrulayan Şaziment Hanım, "Bunun sonu ölüm olmamalıydı. Canı veren Allah, yine o alır. Biz Engin'in geldiğini öğrenince Arif'e köye geri gitmemesi için yalvardık. Kalktı gitti. Keşke gitmeseydi oğlumu öldürmeyecekti, evlat katili olmayacaktı" dedi

İtiraf sonrasında Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Ekipleri canlı yayında baba Arif Karakollu'yu gözaltına aldı. Baba "Hakkınızı helal edin" diyerek stüdyodan çıktı.

1 Ocak 2018'den bu yana kayıp olan Engin Karakollu, elektrik tesisatçısıydı. Sürekli onu evlendirmedikleri için annesine ve babasına yakınan Engin Karakollu, iddiaya göre evdeki herkese şiddet uyguluyordu. Psikolojik sıkıntılar yaşadığı ve anne babasını defalarca darp ettiği iddia edilen Engin Karakollu bir gece ortadan kayboldu. Engin Karakollu'nun annesi ve kız kardeşi, darp edilmemek ve canlarını kurtarmak için evi terk etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Canlı, yayında, oğlunu, öldürdüğünü, itiraf, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı