Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 12:33
 
Cezaevinde 19 Mayıs kutlaması
Türk Milleti’nin kurtuluşu, bağımsızlığı ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşu için 101 yıl önce 19 Mayıs 1919’ da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı mücadelesin Samsun’da başlattığı, Bağımsız ve özgür bir vatana sahip olmak için kazanılan muhteşem zafere atılan ilk adımın 101. yılını, 19 Mayıs Atatürk’ü Gençlik ve Spor Bayramı Türk Milleti olarak 7’den 70’e çok büyük bir heyecan ve gururla kutladık.
NEVŞEHİR Haberi
Cezaevinde 19 Mayıs kutlaması

 

NEVŞEHİR(MHA)  Türk Milleti’nin kurtuluşu, bağımsızlığı ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşu için 101 yıl önce 19 Mayıs 1919’ da Ulu Önder  Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı mücadelesin Samsun’da başlattığı, Bağımsız ve özgür bir vatana sahip olmak için kazanılan muhteşem zafere atılan ilk adımın 101. yılını, 19 Mayıs Atatürk’ü Gençlik ve Spor Bayramı Türk Milleti olarak 7’den 70’e çok büyük bir heyecan ve gururla kutladık.

 


Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personeli Nevşehir Haluk Nur Baki öğrenci yurdunda izole sürecinin devam ettiği, Karantina da kaldığımız Nevşehir Haluk Nur Baki Yurt Müdürlüğü önünde saat 19:19 da Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için 1 dakika  saygı duruşu ve İstiklal Marşımızı okuyarak 19 Mayıs İstiklal ve Bağımsızlığımızın Başlangıcının 101. Yılını kutladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cezaevinde, 19, Mayıs, kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı