Çiftçi , 'Halkımızın dertleriyle dertlenen muhtarlarımızın günü kutlu olsun'
Haber
19 Ekim 2020 - Pazartesi 13:34
 
Çiftçi , 'Halkımızın dertleriyle dertlenen muhtarlarımızın günü kutlu olsun'
Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, AK Partili hükümetler sayesinde muhtarlık müessesesinin önemli kazanımlar elde ettiğini belirtirken, tüm muhtarların gününü kutladı.
GÜNCEL Haberi
Çiftçi , 'Halkımızın dertleriyle dertlenen muhtarlarımızın günü kutlu olsun'

 

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, AK Partili hükümetler sayesinde muhtarlık müessesesinin önemli kazanımlar elde ettiğini belirtirken, tüm muhtarların gününü kutladı.  

 

Başkan Çiftçi, “Kalkınan ve sürekli büyüyen ülkemizin, hedeflerine birlik ve beraberlik içerisinde ulaşabilmesi için mahallemizden, köylerimize ve beldelerimize kadar Devletimizin tüm birimlerinin uyum ve işbirliğiyle hareket ettiklerini; muhtarlarımızın bu istikamette halkın içinde gelen kişiler olarak katkı sağladıklarını müşahede etmekteyiz. Nasıl ki vücudun organları beyinle aynı istikamette olmazsa düzenden ve ahenkten bahsedemeyiz, aynı şekilde en küçük idari birimlerimizin, köylerimizin, mahallelerimizin istikametiyle ülkenin istikameti aynı yönde olmazsa; sağlıklı ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirilemez. Evde, köyde, mahallede demokrasi kültürü ne kadar güçlenirse, ülkenin tamamında da bu kültür gelişir, güçlenir, standartları o kadar yükselir. Vatandaşın derdiyle dertlenen, halkın tercihiyle, seçimiyle iş başına gelmiş tüm muhtarlarımızın kendilerine ve ailelerine sağlıklı, huzurlu bir hayat diliyor, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” ifadelerinde bulundu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiftçi, ,, 'Halkımızın, dertleriyle, dertlenen, muhtarlarımızın, günü, kutlu, olsun',
Yorumlar
Haber Yazılımı