Haber Detayı
01 Nisan 2015 - Çarşamba 07:56
 
Düzgün’den Belediye Başkanı Ünver’e Teşekkür Plaketi
NEVŞEHİR Haberi
Düzgün’den Belediye Başkanı Ünver’e Teşekkür Plaketi

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, şehir merkezindeki servislerin tek bir çatı altında toplanarak hizmet vermesine öncülük eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür plaketi ve bir çini işlemeli tablo takdim etti.
Kapadokya Servisi adı altında bir araya gelen servis sürücülerinin bulunduğu merkezi ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,burada servis sürücüleri ile de bir süre sohbet etti.
Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, şehir merkezindeki servis sürücülerinin ülke geneline örnek oluşturabilecek bir düzeyde bir araya gelerek hizmet üretmelerine önemli katkılar sağlayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in, birlik içerisinde olunduğunda hizmetin daha standart bir düzeye ulaşabileceğini de kendilerine gösterdiğini belirtti. Düzgün,yapılan bu katkının kendilerini ziyadesiyle mutlu ettiğini belirtti.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de şehir merkezinde servis hizmetlerini birlik içerisinde yürütülmesi gerçeğini Türkiye’ye örnek oluşturabilecek bir şekilde daha etkin hale getirdiklerine inandığını belirtti. Ünver, bu alanda çalışma gösteren insanların kendi iç yapılarında oluşturabilecekleri oto kontrol sistemi ile bu alanda verilen hizmetleri daha üst düzeyde ortaya koyabileceklerini kaydetti.
Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün daha sonra Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e , odanın teşekkür plaketi ile bir çini işlemeli tablo takdim etti.
 

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Düzgün’den, Belediye, Başkanı, Ünver’e, Teşekkür, Plaketi,
Yorumlar
Haber Yazılımı