Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 15:21
 
Derinkuyugücü Futbolcularından Şok Küfürler
Nevşehir 1.Amatör lig B grubunda mücadele eden ve ilk mağlubiyetine Avanosspor’a karşı alan Derinkuyugücü sporlu futbolcular sosyal medya hesaplarından şok küfürler etti.
SPOR Haberi
Derinkuyugücü Futbolcularından Şok Küfürler

 

Avanos çim futbol sahasında hafta sonundan oynanan 1.Amatör Lig B grubu mücadelesinde Avanosspor rakibi Derinkuyugücü’nü 3-2 mağlup ederken Derinkuyugücü ligde ki ilk mağlubiyetini aldı. İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Derinkuyugücü spor kulübüne ait olan sosyal medya hesabından önce “Emek hırsızları hakemlerle beraber 3 puanı aldı yazıklar olsun. Ama bu maçın rövanşı da var kimse unutmasın” paylaşımı yapıldı. Derinkuyugücü spor kulübü sosyal medya hesabından yapılan bu paylaşımın ardından ise yine Derinkuyugücü oyucularından kaleci Serkan Şahin’in yanı sıra futbol takımı oyuncusu Vural Keskin küfürlü paylaşımda bulundu. Aynı paylaşımın altına ise yine Derinkuyugücü spor oyuncularından Samet sümbül ise “Her hesap zamanı geldiğinde kesilir. Onlarında zamanı gelecek” şeklinde tehdit içerikli paylaşımda bulundu.

 

İşte tüm bu paylaşımların ardından ise şimdi gözler Futbol tertip komitesine ve sporda şiddet kanununa göre sosyal medya takibinde bulunan bilişim suçlarla mücadele müdürlüğüne çevrildi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Derinkuyugücü, Futbolcularından, Şok, Küfürler,
Yorumlar
Haber Yazılımı