Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 16:30
 
Dünya Fenerbahçeliler gününü böyle kutladılar
Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde dünya evine girecek genç çift düğün fotoğraflarını bugünün anısına Fenerbahçe bayrakları ile çekindi.
GÜNCEL Haberi
Dünya Fenerbahçeliler gününü böyle kutladılar

 

Nevşehir’in Avanos ilçesinde dünya evine girecek olan Özge-Ferhat Kına çiftçi bugün yapılacak olan düğünleri öncesinde peribacaları arasında gelin damat fotoğrafı için çekim yaptırdı. Fenerbahçeli olan genç çift bugünün Dünya Fenerbahçeliler günü olması dolayısıyla gelin damat çekimlerini de Fenerbahçe bayrağı ile çekilmesi dikkatlerden kaçmazken Damat Ferhat Kına açıklamasında, “ Bende eşimde fanatik Fenerbahçe taraftarlarıyız. Bu akşam yapılacak düğümüz öncesinde peribacaları arasında gelin damat fotoğrafları çekimlerine çıktık. Bugün bizim dünya evine girecek olacağımız gün ile taraftarı olduğumuz Fenerbahçe’nin özel bir günü olduğunu biliyoruz. Bizde Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü gelin damat fotoğraflarımızda kullanmak istedik” dedi.

 

Gelin Özge Kına ise kendisinin aslen Ankaralı olduğunu ifade ederken kendisinin de eşi gibi fanatik bir Fenerbahçeli olduğunu bu yüzden düğünde giyeceği ayakkabısına bile Fenerbahçe yazısı yazdırdığını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dünya, Fenerbahçeliler, gününü, böyle, kutladılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı