Haber Detayı
04 Şubat 2017 - Cumartesi 13:33
 
Dünyanın İlgi Gösterdiği Şarap Banyosu Kapadokya’da
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi olan Kapadokya bölgesinde tüm dünyanın ilgi gösterdiği şarap banyosu başladı.
TURİZM Haberi
Dünyanın İlgi Gösterdiği Şarap Banyosu Kapadokya’da

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi olan Kapadokya bölgesinde tüm dünyanın ilgi gösterdiği şarap banyosu başladı.

 

Tüm dünyanın en önemli yıldızlarının ilgi gösterdiği şarap banyosu Türkiye’nin en önemli turizm bölgelerinden bir tanesi olan Kapadokya bölgesinde başladı. Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Uçhisar kasabasında bulunan Museum Hotel’de 2017 yılı itibarıyla başlayan şarap banyosuna yerli ve yabancı turistler büyük ilgi gösteriyor.

 

Otel müdürü Orhan Korkmaz özelikle elit kesimin büyük ilgi gösterdiği şarap banyosunu otelimizde her gün üç veya dört oda için özel olarak hazırlıyoruz dedi.

 

Korkmaz, “Museum otel olarak bu bereketli topraklarda kırktan fazla Kapadokya’da üzüm bağımız bulunuyor. Bu üzüm bağlarında 8,9 çeşit üzüm yetiştiriyoruz. Kendi şaraplarımızı ve kendi pekmezimizi üretiyoruz. Bu şarapları misafirlerimize ikram ederken de bir de bu dünyaca ünlü starların dahi güzellik rutierlerinden olan şarap banyosunu misafirlerimize ikram etmeye karar verdik. Gelen misafirlerimize gördüğünüz gibi şarap banyosu hazırlıyoruz. Önce bu şarap banyosuna giriyorlar ardından da masajlarını alıyorlar. Şarap banyosunun kesinlikle bir faydası var. Kasları gevşettiği gibi kan dolaşımını hızlandırıyor. Özellikle balayı çiftleri şarap banyosunu çok seviyorlar. Önümüzde ki günlerde biliyorsunuz sevgililer günü o dönem içinde şimdiden bir çok misafirimiz rezervasyonlarını yaptırdı. Şu dönemde daha çok yerli misafir ağırlıyoruz ama her misafirimizin ilgisi yüksek. Başlatmış olduğumuz şarap banyosuna özellikle İstanbul sosyetesi ve üst seviyede olan misafirlerimiz ilgi göstermekle beraber günde en az üç veya dört masörümüz bu banyoları hazırlıyor” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dünyanın, İlgi, Gösterdiği, Şarap, Banyosu, Kapadokya’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı