Haber Detayı
31 Ocak 2018 - Çarşamba 11:43
 
Emine Teyzenin Yüzünü 112 Ekipleri Güldürdü
Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde yaşayan ve kanser tedavisi gören 62 yaşındaki Emine Kürkçü’nün yardımına İl Sağlık Müdürlüğü 112 Acil ekipleri yetişti.
SAĞLIK Haberi
Emine Teyzenin Yüzünü 112 Ekipleri Güldürdü

 

Gülşehir ilçesinde ikamet eden 62 yaşında ki Emine Kürkçü kanser tedavi görüyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan talihsiz bir kaza sonrası bacağı kırılan Emine Kürkçü’nün imdadına ise Sağlık İl Müdürü Rahim Ünlübay yetişti. Kayseri’de tedavi görmesi gereken Kürkçü’nün maddi imkansızlıklar nedeniyle tedaviye gidemeyeceğini öğrenen İl Sağlık Müdürü Rahim Ünlübay 112 ekiplerini Emine Kürkçü’nün tedavisi için yönlendirdi. Kürkçü’yü sabahın erken saatlerinde evinden alan 112 ekipleri önce Kayseri Eğitim Araştırma Hastanesine götürdü. Daha sonra ise Erciyes Tıp Fakültesine götüren 112 ekipleri Emine Kürkçü’nün tedavisi yaptırdı.

 

Kayseri’de Emine Kürkçü’nün tedavinin tamamlanmasının ardından ise 112 ekipleri Emine kürkçü ve eşini Gülşehir’de ikamet ettiği eve getirdi. Burada sağlık çalışanlarına ve Sağlık İl Müdürü Rahim Ünlübay’a teşekkür eden yaşlı çift bizlerin tedavileri için gece gündüz çalışan sağlık ekiplerimizden Allah razı olsun. Bugün bizim yüzümüzü güldürenleri Allah bir ömür boyu güldürsün dediler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emine, Teyzenin, Yüzünü, 112, Ekipleri, Güldürdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı