Haber Detayı
04 Ağustos 2018 - Cumartesi 12:27
 
Gazi Stadyumunu Kim Kullanacak?
Nevşehir Gazi Stadyumunda yeni sezon öncesinde hazırlıklar devam ederken akıllara Gazi Stadyumunu kim kullanacak sorusunu getirdi.
SPOR Haberi
Gazi Stadyumunu Kim Kullanacak?

 

Nevşehir Gazi Stadyumunun Türkiye Futbol Federasyonu tarafından profesyonel lig usullerine hazır bir hale getirmek için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlü tarafından 2018-2019 futbol sezonu öncesinde hummalı bir çalışma yapılıyor.

 

Gazi Stadyumunun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olması nedeniyle yeni sezonda stadı 3.Ligde mücadele edecek olan Nevşehir Belediyespor mu yoksa Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Kapadokya Göremespor’un mu kullanacağı merak ediliyor. Nitekim şehrin tek stadı olması nedeniyle ve 3. Ligde mücadele edecek olan Nevşehir Belediyespor’un stadı kullanmasına kesin gözüyle bakılırken BAL Ligi temsilcisi Kapadokya Göremespor yöneticileri de stadı kullanmak için bizimde hakkımız var demesi kafalarda soru işareti bıraktı. Nitekim Gazi Stadyumunun çim yenileme işlemleri önümüzde ki sezona ertelenmesi nedeniyle çimlerin her hafta maç oynamaya ne kadar müsait olup olmayacağı ise ilerleyen günlerde belli olması bekleniyor.

 

Halbuki Kapadokya Göremespor Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde bulunan stadyum gibi bir alternatifi olmasına rağmen neden Gazi Stadyumunda oynama konusunda bu kadar ısrarcı davranıyor merak ediliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazi, Stadyumunu, Kim, Kullanacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı