Gelecek Partisi İl Başkanlığına Ömer Yasakçı atandı
Haber
05 Mart 2021 - Cuma 09:16
 
Gelecek Partisi İl Başkanlığına Ömer Yasakçı atandı
Gelecek Partisi Nevşehir İl Başkanlığına AK Parti’den istifa eden Ömer Yasakçı atandı.
SİYASET Haberi
Gelecek Partisi İl Başkanlığına Ömer Yasakçı atandı

 

AK Parti Avanos İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan Ömer Yasakçı bir süre önce partisinden istifa etmesinin ardından Gelecek Partisi Genel Başkanı Abdullah Davutoğlu tarafından Nevşehir İl Başkanlığı görevine atandı.

 

Gelecek Partisi İl Başkanlığına atanan Ömer Yasakçı kısa süre içerisinde partisinin yönetim kurulunu hazırlamasının ardından çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

 

Ömer Yasakçı kimdir?

 

1984 doğumlu olan Ömer Yasakçı, Avanos Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda ilk öğretim eğitimini, Avanos İmamhatip Lisesinde ise orta okul ve lise öğrenimi tamamlamıştır. Nevşehir Hacıbektaş-i Veli Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Tarih Bölümünde yüksek öğrenimine devam etmektedir.

Askerlik hizmetini 2004 yılında yerine getirdikten sonra, Turizm  sektöründe faaliyetine başlamış olup halen aynı sektörde  çalışmaya devam etmektedir .Uzun yıllar çeşitli firmalarda üst düzey  yöneticilik yaptıktan sonra, aynı alnda şahsi işletmesini açarak turizm faaliyetlerine devam etmiştir.

 Evli ve 3 çocuk babası olan Ömer Yasakçı,  birlik ve beraberlik içerisinde yeni bir gelecek inşa etmek üzere; ilçelerde, beldelerde, köylerde ve il yönetim kurulunda görev almak isteyen yol arkadaşları ile görüşmeye ve en önemlisi hayır dualarını almak üzere görüşmeye vazife bilinciyle gönüllüdür .Hizmet bilincinde hareket eden Ömer Yasakçı yeni bir gelecek inşa etme bilinciyle ,birlik ve beraberlik içinde varlık göstermeye hazır ve gönüllüdür .

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelecek, Partisi, İl, Başkanlığına, Ömer, Yasakçı, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı