Haber Detayı
12 Ocak 2017 - Perşembe 10:54
 
Genç Meterisliler Taraftar Grubundan Yozgat Maçında Sağduyu Mesajı
Nevşehirspor taraftar gurubu olan Genç Meterisliler Taraftar Grubundan örnek açıklama yayımlandı
SPOR Haberi
Genç Meterisliler Taraftar Grubundan Yozgat Maçında Sağduyu Mesajı

Nevşehirspor taraftar gurubu olan Genç Meterisliler Taraftar Grubundan 15.01.2017 Pazar günü oynanacak olan Nevşehirspor - Yozgat spor maçı öncesi açıklama yayımlandı

 

Genç Meterisliler Taraftar Grubu sosyal medya sayfasında yayınladı mesajında ; Ülkemizin özellikle 15 temmuz darbe girişimi ile birlikte yaşamış olduğu sıkıntılı günler ve devamında Istanbul da Kayseri de İzmir de ve yurdumuzun bir çok yerinde birlik beraberlik ve huzurumuzu bozmak isteyen hainlere fırsat vermemek adına  ANADOLU da hemen her ilimizde şehit haberleri ile içimiz yanarken ve ülkemizde bizim ayrışmamızı bölünmemizi birbirimize düşmemizi bekleyenlere inat bizler Anadolu’nun birlik beraberlik kardeşlik ve hoşgörü olgusunu ön planda tutmak zorundayız. 

 


Bu amaç doğrultusunda bu hafta sonu Gazi stadında oynanacak olan Yozgatspor müsabakasında Ligin ilk yarısında yaşanmış olan üzücü olayların tekrarlanmaması ve aynı toprağın insanlarının birbirlerine sıkı sıkıya sarılması gerektiği düşüncesindeyiz.

 


Özellikle sosyal medya üzerinden kışkırtıcı söylemler ve hakaretlerden kaçınarak herkesi SAĞDUYULU davranmaya davet ediyoruz. 


Osmanlı Devleti nden bugüne dek vatani milleti omuz omuza savunan Kurtuluş Savaşı nda hep birlikte tek bilek tek yürek vatan toprağı için canını ortaya koyan atalarımız ve günümüzde de ülkemizin birlik dirlik düzen ve selameti için canını feda eden bütün Anadolu İnsanları için bizler mümkün olduğunca sükunetimizi koruyarak kavga dövüş taşkınlık gibi olaylardan uzak duracağımızı bildiriyoruz. denildi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Genç, Meterisliler, Taraftar, Grubundan, Yozgat, Maçında, Sağduyu, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı