Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 16:19
 
Gökbörü Geleneksel Okçuluk ve Atlı Savaş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Rektör Bağlı’ya ziyaret
Gökbörü Geleneksel Okçuluk ve Atlı Savaş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Fethi Yöndemli ve kulüp üyeleri, Dr. Öğr. Üyesi Ümit Kumbıçak, Dr. Öğr. Üyesi Barış Çiftçi ve Arş.Gör. Özkan Beyaz’ın içinde bulunduğu heyet Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı makamında ziyaret etti.
SPOR Haberi
Gökbörü Geleneksel Okçuluk ve Atlı Savaş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Rektör Bağlı’ya ziyaret

 

Gökbörü Geleneksel Okçuluk ve Atlı Savaş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Fethi Yöndemli ve kulüp üyeleri,  Dr. Öğr. Üyesi Ümit Kumbıçak, Dr. Öğr. Üyesi Barış Çiftçi ve  Arş.Gör. Özkan Beyaz’ın içinde bulunduğu heyet  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi  (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı makamında ziyaret etti.  

 

Üniversite  ile ortaklaşa olarak gerçekleştirilecek faaliyetlerin ele alındığı ziyarette Rektör Prof. Dr. Bağlı,  bu sporun yeni nesillere en iyi şekilde aktarılabilmesi için her türlü desteği vereceğini ifade ederek üniversite bünyesinde geleneksel okçuluk faaliyetlerinin sürdürülmesi ve bu sporun üniversite öğrencilerine tanıtılmasının önemini vurguladı.  

 

Ziyaret, Rektör Mazhar Bağlı’nın  Kulüp Başkanı Fethi Yöndemli ile çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gökbörü, Geleneksel, Okçuluk, ve, Atlı, Savaş, Sanatları, Gençlik, ve, Spor, Kulübü’nden, Rektör, Bağlı’ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı