Haber Detayı
12 Ağustos 2016 - Cuma 14:55
 
Gülşehir TOKİ'de Kura Heyecanı Yaşandı
İlk Kura Fehmi Çİftcibaşı oldu ve kurada Toki B1 3 Blok çıktı
İLÇELER Haberi
Gülşehir TOKİ'de Kura Heyecanı Yaşandı

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin , Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Gülşehir eski belediye başkanı Mustafa Dursun ve diğer siyasetçiler ile hak sahipleri , Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılan Gülşehir TOKİ konutları için Gülşehir Belinay Düğün Salonunda Noter huzurundaki TOKİ konut belirleme kura çekilişi noter huzurunda yapıldı.  

 

 

 

İlk Kura Fehmi Çİftcibaşı oldu ve kurada Toki B1 3 Blok çıktı       

 

 

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılan Gülşehir TOKİ konutları için Gülşehir Belinay Düğün Salonunda Noter huzurunda TOKİ konut belirleme kura töreninde konuşan Mustafa Açıkgöz “ Gülşehirli hemşerilerimiz her zaman olduğu gibi her şeyin en iyisine en güzeline layıktır. Modern konutlarımız TOKİ tarafından yapılarak bugün hak sahiplerini kura ile belirliyoruz. 15 yıldır AK Parti iktidarı olarak ülkemizin her bölgesinde konutlar inşa ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Her kesimin kolaylıkla ödeyebildiği ve her bütçeye uygun nezih konutları yapmanın onurunu yaşıyoruz. Gülşehir’ e yakışan gül gibi TOKİ konutlarımız hayırlı olsun.” dedi.      

 

 

 

TOKİ’nin Gülşehir’ de yaptırdığı konutlar için gerçekleştirilen çekilişte, ev almaya hak kazananların sevinçleri gözlerden kaçmadı.  

 

 

 

Gülşehir Nevşehir kura sonuç listesi henüz açıklanmadı. Sonuçlar açıklandığında www.lalehaber.com ’da yer alacak.  
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gülşehir, TOKİ'de, Kura, Heyecanı, Yaşandı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı