Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 12:48
 
Güneş , 'Allah Mehmetçiğimizin ayağına taş değdirmesin'
Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu ile birlikte Suriye’nin kuzeyinde YPG/PKK ve DEAŞ terör örgütlerine karşı düzenlediği Barış Pınarı Harekatına destek verdiklerini belirtti.
GÜNCEL Haberi
Güneş , 'Allah Mehmetçiğimizin ayağına taş değdirmesin'

 

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu ile birlikte Suriye’nin kuzeyinde YPG/PKK ve DEAŞ terör örgütlerine karşı düzenlediği Barış Pınarı Harekatına destek verdiklerini belirtti.

 

Suriye’nin kuzeyinde güvenli bir koridor açmak amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatında ordumuza muvaffakiyetler dileyen Başkan Güneş, “Allah Mehmetçiğimizin tırnağını taşa değirmesin.” dedi.

 

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Ülkemizin bağımsızlığının ve güvenliğinin teminatı ve koruyucusu olan Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Suriye’nin kuzeyindeki terör örgütlerine karşı, tüm bölgeye barış ve huzurun egemen olması amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatı’nda muvaffakiyetler diliyorum. Kahraman ordumuz, şanlı tarihi boyunca her zaman mazlumun yanında, zalimin karşısında durmuştur. Yeni dünya düzeninin dizayn edildiği bu zor zamanlarda, Peygamber Ocağındaki her askerimiz, şanlı Türk bayrağını ilelebet dalgalandırmak için mücadele etmektedirler. Bütün dünya şunu asla unutmamalıdır ki, “Son Kale” asla düşmeyecektir. “Barış Pınarı Harekatı” na katılan erinden, generaline kadar tüm Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız. Allah yar ve yardımcıları olsun, Allah ordumuzu muzaffer kılsın” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güneş, ,, 'Allah, Mehmetçiğimizin, ayağına, taş, değdirmesin',
Yorumlar
Haber Yazılımı