Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 16:27
 
Güneş, ‘Bayramlar birlik ve beraberliğe açılan kapılar’
Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, kurban bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında bayramların birlik ve beraberliğe açılan kapılar olduğunu belirtti.
BELEDİYELER Haberi
Güneş, ‘Bayramlar birlik ve beraberliğe açılan kapılar’

 

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, kurban bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında bayramların birlik ve beraberliğe açılan kapılar olduğunu belirtti.

 

Başkan Güneş, “Bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramların bizim kültürümüzde çok özel bir yeri vardır. Bayramlar sevgiye, barışa, dostluğa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe açılan kapılardır. Tarihi, milli ve kültürel değerlerimizin yurtdışında yaşatılması ve yeni nesillere aktarılması; aynı şekilde yaşadığınız ülkelerde bilinir ve görünür kılınması için fedakar ve özverili gayretlerinizden dolayı da sizlere özellikle müteşekkiriz. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa, huzur, mutluluk, selamet getirmesini temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güneş,, ‘Bayramlar, birlik, ve, beraberliğe, açılan, kapılar’,
Yorumlar
Haber Yazılımı