Haber Detayı
16 Mayıs 2016 - Pazartesi 10:33
 
Güzelyurt Mahallesi Modern Bir Parka Daha Kavuştu
Nevşehir’in en gözde yaşam merkezlerinden biri konumundaki Güzelyurt Mahallesi, 4 bin metrekarelik bir alan üzerinde modern bir parka daha kavuştu.
NEVŞEHİR Haberi
Güzelyurt Mahallesi Modern Bir Parka Daha Kavuştu

 

Nevşehir’in en gözde yaşam merkezlerinden biri konumundaki Güzelyurt Mahallesi, 4 bin metrekarelik bir alan üzerinde modern bir parka daha kavuştu. Vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği park, farklı görüntüsü ile de şehrin en modern parklarından biri olarak değerlendiriliyor.

Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Güzelyurt Mahallesi’nde Hz. Ömer Camii’ nin hemen üst bölümündeki 218. ve 220. Sokak’ın birleşiminde yer alan park, toplam 4 bin metrekarelik bir alanda yapılandırıldı.

İçerisinde çeşitli türdeki fidanların yanı sıra, Taflan, Ateş Dikeni, Japon Gülü, Kotanastır ve Cennet Bambisi çeşitlerinde çok sayıda süs bitkisinin ekiminin yapıldığı park alanında , çocuk oyun ve kondisyon alanı farklı mekanlarda yer alıyor.

Yapay şelalesi, kamelyaları ve yürüyüş yolları ile oldukça modern bir görüntü ortaya çıkartan park alanı, yörede yaşayan vatandaşlarımızın da beğenisini kazanıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güzelyurt, Mahallesi, Modern, Bir, Parka, Daha, Kavuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı