Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 16:09
 
Hacıbektaş’tan bürokrat çıkartması
İlimizde önemli bir kültüre sahip Hacıbektaş İlçemizden, ülkemiz genelinde yerel yönetimlere damga vuran isimler öne çıkıyor.
GÜNCEL Haberi
Hacıbektaş’tan bürokrat çıkartması

 

Kısa sürede yaptığı çalışmalar ile gündem olan Bodrum ve İzmir Büyükşehir Belediyelerinde Hacıbektaşlı bürokratlarının başarılı çalışmalarını görüyoruz.

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü’nde İnsan Kaynakları Şube Müdürü olarak görev yapan Tayfun Yılmaz ve İzmir Büyükşehir Belediyesinde CBS Şube Müdürü Lütfi Ünal, 31 Mart yerel seçimlerinden hemen sonra, belediye başkanlarının takdirleri ile Tayfun Yılmaz Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne, Lütfi Ünal ise İzmir Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne atanmıştı.

 

Belediye Hacıbektaşlılara Emanet…

 

Şimdi de Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürü Tayfun Yılmaz, Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı görevine atandı.

 

Tayfun Yılmaz kimdir?

1982 yılında Hacıbektaş’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2001 yılında Bursa’da Işıklar Askeri Lisesi’nden 2005 yılında Ankara’da Kara Harp Okulu’ndan sistem mühendisi olarak mezun oldu. Babası 12 Eylül 1980 darbesi mağduriyeti yaşamış olup, Tayfun YILMAZ da askeri okulda bu mağduriyetleri yaşamıştır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve yurt dışında TSK kadrolarında görev yaptıktan sonra Yüzbaşı rütbesindeyken 2016 senesinde istifa edip Belediyecilik hayatına başlamıştır. Tayfun YILMAZ, evli olup Çağan ve Defne isminde 2 çocuk babasıdır. Ayrıca iyi derecede İngilizce bilmektedir.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hacıbektaş’tan, bürokrat, çıkartması, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı