Haber Detayı
21 Ağustos 2017 - Pazartesi 16:34
 
HAYKONFED Nevşehir'de İncelemelerde Bulundu
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkan Yardımcısı ve Gönüllüleri Nevşehir ve ilçelerinde bakım evlerini ziyaret etti.
NEVŞEHİR Haberi
HAYKONFED Nevşehir'de İncelemelerde Bulundu

 

Hayvanların Yaşam Hakları  Konfederasyonu Başkan Yardımcısı ve  Gönüllüleri Nevşehir ve ilçelerinde bakım evlerini ziyaret etti.


HAYKONFED Başkan Yardımcısı  Haydar Özkan ve Anadolu Hayvan Hakları Federasyon Gönüllüleri  Sevinç Dörtkol, Nehir Solak, Nuray Temuroğlu ve Kader Ayan  önderliğinde bakımevi ziyaretleri yapıldı.


Nevşehir ve ilçelerinde bulunan bakım evlerini ziyaret ederek eksiklikleri giderme yönünde çalışma başlattılar. Ziyaretler arasında bulunan Avanos Belediye Bakımevi, Ürgüp Belediyesi Bakımevi ve Nevşehir Belediye Bakımevi’nin eksiklikleri tespit edildi. Eksiklikler bir rapor haline getirip Nevşehir de ilgili makamlara ulaştırıldı. Bakım evleri ziyaretlerinin ardından HAYKONFED gönüllüleri Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen’i , Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce ve Orman Su İşleri Şube Müdürü Erol Aksoy’u makamında ziyaret ettiler. Eksikliklerin en yakın zamanda giderilmesi için gerekli mercilerden söz alan HAYKONFED gönüllüleri Vali AKTAŞ’a, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Seçen’e  ve  Avanos Belediye Başkanı İsmet Ince'ye  teşekkürlerini sundular. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: HAYKONFED, Nevşehir'de, İncelemelerde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı