Haber Detayı
07 Mart 2018 - Çarşamba 20:20
 
İl Spor Güvenlik Toplantısı Yapıldı
İl Spor Güvenliği Toplantısı Vali İlhami Aktaş başkanlığında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
İl Spor Güvenlik Toplantısı Yapıldı

 

Gerçekleştirilen toplantıya; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Mustafa Avcı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İl Temsilcisi Tolga Karaca, Nevşehir Spor Yönetim Kurulu Üyesi Aşkın Kızılbayrak, Taraftarlar Dernek Başkanı Serdar Yılmaz ile İl Spor Dernekleri Temsilcileri katıldı.

 

Toplantıda; sezon içerisinde Nevşehir’de yapılacak spor müsabakalarının güvenli bir ortamda yapılabilmesi için alınacak tedbirler ile diğer gündem maddeleri görüşüldü.

 

Müsabakaların yapılacağı tesislerde gerekli güvenlik tedbirlerinin alınarak aksamaya meydan verilmemesi konusunda titiz davranılması gerektiğini belirten Vali Aktaş, İlimizde yapılacak spor etkinliklerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması dileğinde bulunarak, sporun birliğe, beraberliğe ve dostluğa vesile olması temennisinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Spor, Güvenlik, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı