Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 10:42
 
İleri düzeyde sosyal girişimcilik semineri düzenlendi
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliği ile "Değerli Öğretmenim" projesi kapsamında "İleri Düzeyde Sosyal Girişimcilik" semineri verildi.
EĞİTİM Haberi
İleri düzeyde sosyal girişimcilik semineri düzenlendi

 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliği ile "Değerli Öğretmenim" projesi kapsamında "İleri Düzeyde Sosyal Girişimcilik" semineri verildi.

 

Ahiler Kalkınma Ajansı Konferans Salonu'nda gerçekleşen eğitim beş gün boyunca sürdü. İleri Düzeyde Sosyal Girişimcilik" seminerine 504, il merkezinde ve ilçelerde çalışan eğitim yöneticisi ve öğretmen katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, eğitimin gerçekleştirilmesine yönelik memnuniyetini dile getirerek katkılarından dolayı Anadolu Vakfı yöneticilerine teşekkür etti.

 

Beş gün boyunca devam eden eğitimlerde; İleri Düzey Sosyal Girişimcilik İçerik, Literatür Tanımlar, Farklar, Sosyal İnovasyon, Tarihte Sosyal Girişimciler, Bizim Tarihimizde Sosyal Girişimciler, Günümüzde Sosyal Girişimciler, Ülkemizde Sosyal Girişim Örnekleri, Sosyal Girişimciliğin Faydaları, Sosyal Girişimciliğin Yasal Çerçevesi, Takım Çalışması Nedir, Nasıl Gerçekleştirilir?, Sorun Analizi Nedir, Nasıl Yapılır, Proje Gruplarının ve Proje Fikirlerinin Oluşturulması ve Sunulması konularında eğitim yöneticilerini bilgilendirdi.

 

Eğitim semineri, katılımcılara "Katılım Belgesi" verilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İleri, düzeyde, sosyal, girişimcilik, semineri, düzenlendi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı