Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 23:13
 
İYİ Partili Arısoy, AK Parti’yi destekleyen işçiyi işten çıkarttı
Gülşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Gülşehir Belediye Başkan adayı Vahdi Arısoy, AK Parti Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi’yi desteklemesi nedeniyle 26 yıllık belediye çalışanını işten çıkarttı.
SİYASET Haberi
İYİ Partili Arısoy, AK Parti’yi destekleyen işçiyi işten çıkarttı

 

31 Mart Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde Gülşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti ile CHP’nin Gülşehir Belediye Başkan adayı olan Vahdi Arısoy sırf AK Parti Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi’yi desteklemesinden dolayı Gülşehir Belediyesi’nde 26 yıldır görev yapan Ümit Gazi Özmen’in işine son verdi.

 

Gülşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti-CHP Gülşehir Belediye Başkan adayı olan Vahdi Arısoy’un işten çıkarttığı Ümit Gazi Özmen ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

 

“ Gülşehirli hemşerilerim göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı hepinize teşekkür ederim. 26 Yıllık Belediye işçiliği hayatıma bugün kendi şahsi çıkarları ve siyasi görüşü için yaklaşık 2 aydır yıllık izinde olmama rağmen işten çıkarıldım. Gerekli hakkımı kanunen ve yasal kurallar içinde arayacağım. Şahsıma gösterilen alakadan dolayı hepinize teşekkür ederim. Birliğimizi kimse bozamayacak.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Partili, Arısoy,, AK, Parti’yi, destekleyen, işçiyi, işten, çıkarttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı