Haber Detayı
02 Şubat 2019 - Cumartesi 01:16
 
Kapadokya Hastanesi EMİTT fuarında tanıtıldı
Nevşehir’in sağlık sektöründe ki en önemli dinamiklerinden birisi olan Kapadokya Hastanesi İstanbul’da düzenlenen 23. Uluslararası EMİTT turizm fuarında yerini aldı.
TURİZM Haberi
Kapadokya Hastanesi EMİTT fuarında tanıtıldı

 

Kapadokya Hastanesi, 30 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında 23. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT‘te yine yerini alarak Kapadokya bölgesinin turist sağlığında da iddialı olduğunu gösterdi. Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Fatih Yakut, kültür turizminin yanında turist sağlığı ve sağlık turizmi konusunda da çalışmalar yürüttüklerini söyledi.
 

Dr. Yakut, sağlık turizmi konusunda ilerleyen günlerde Kapadokya Bölgesinde güzel gelişmelerin yaşanacağını ve sağlık turizmine büyük katkı sağlayacaklarını söyledi. Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Fatih Yakut 2009 yılından beri uluslararası ve ulusal düzeyde fuarlara katıldıklarını ve işbirliği fırsatları sunan Türkiye’nin en nitelikli ve en büyük fuarına katılarak sağlık konusunda yürütülen çalışmaları anlatarak sağlık sektörünün daha da gelişmesine katkı sağladıklarını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kapadokya, Hastanesi, EMİTT, fuarında, tanıtıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı