Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 16:14
 
Kapadokya Havalimanı özel maksatlı araçlara kavuştu
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Kapadokya Havalimanı Alarm Ofisi açılışı ve özel maksatlı araçların kabulü programına katıldı.
GÜNCEL Haberi
Kapadokya Havalimanı özel maksatlı araçlara kavuştu

 

2019 yılında tahsis edilen sevrüsefer emniyetini artırmak amaçlı kullanılan 7 adet aracın ve ARFF Alarm Ofisinin devriye alınması için başlatılan programa; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş olmak üzere AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Kapadokya Havalimanı Mülki İdari Amiri ve Gülşehir Kaymakam Vekili Yiğit Yaşar Demirer, Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftçi, Kapadokya Havalimanı Müdürü Mehmet Hanifi Şanal ve Havalimanı çalışanları katıldı.

 

Vali İlhami Aktaş, ARFF Alarm Ofisinin devriye alınması ve yeni teknolojiye sahip donanımlı araçları Havalimanımıza kazandırılmasında emeği geçenlere ve özellikle DHMİ Genel Müdür Vekili Mehmet Ateş beye teşekkür ederek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Kapadokya Havalimanı Müdürü Mehmet Hanifi Şanal ise programa teşriflerinden dolayı Vali İlhami Aktaş’a ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kapadokya, Havalimanı, özel, maksatlı, araçlara, kavuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı