Haber Detayı
03 Ağustos 2017 - Perşembe 21:03
 
Karaaslan, Turizmciler İle Bir Araya Geldi
Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Uçhisar’daki turizm esnafıyla bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.
BELEDİYELER Haberi
Karaaslan, Turizmciler İle Bir Araya Geldi

 

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Uçhisar’daki turizm esnafıyla bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya belediye meclis üyeleri, belediye personeli ve turizm esnafı katıldı.

Uçhisar Kalesi ve Kesek Meydanı’nda turistik işyeri bulunan esnafla, kasabanın o bölgesinde esnafın yaşadığı sorunlar, istekler, dilekler ve planlamalar hakkında istişarede bulunan Başkan Karaaslan, “Uçhisar Kalemiz her yıl on binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Belediye olarak gelen misafirlerimize en iyi ve en kaliteli ortamı sağlamak adına çaba gösteriyoruz. Siz değerli esnafımızla burada toplanmamızın nedeni de işte bu. Kale civarında yaşanan sıkıntıları, esnafımızın bizden beklentilerini ve birlikte daha iyi bir hizmet için neler yapabileceğimizi konuşalım istedik.” dedi.

Toplantıya katılan esnafın tek tek sorun, öneri ve beklentileri dinlendi, iletilen sorunların çözümleri için hep birlikte fikir alış verişinde bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karaaslan,, Turizmciler, İle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı