Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 12:24
 
Kardelen Koleji 8.Sınıf Öğrencileri Muhteşem Bir Törenle Mezun Oldu
Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji 8. Sınıf öğrencileri Uçhisar Tandırevi Restaurantta düzenlenen mezuniyet gecesi ile Ortaokula veda ederken, Kardelen Koleji Konferans Salonunda gerçekleştirilen kep töreninde de mezuniyet sevinci yaşadılar.
EĞİTİM Haberi
Kardelen Koleji 8.Sınıf Öğrencileri Muhteşem Bir Törenle Mezun Oldu

 

Kardelen Koleji Konferans Salonunda gerçekleştirilen kokteyl sonrası başlayan mezuniyet programına çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe’nin açılış konuşmasını yaptığı 8. Sınıflar mezuniyetinde şunlara vurgu yaptı; “Çocuklarımız eğitim hayatlarının ortalarındalar. Dolayısıyla gelecek zamanı çok iyi değerlendirmeleri gerekmektedir. Kendi hayatlarının bir noktada kararını verecekler. Çocuklarımıza özellikle diyorum ki çalışmak, çalışmak, çalışmak. Hedeflerine ulaşabilmeleri için tek şey çalışmak. Eğitim hayatlarında da başarılar diliyorum.”

 

Kardelen Ortaokulu 24. Dönem mezuniyetine değinen Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı da konuşmasında en kalabalık ve en başarılı öğrenci grubu olduğunu söyleyerek başarılar diledi. Diplomalarını alan Kardelenler keplerini havaya fırlattılar. Tandır evi Restaurantta düzenlenen mezuniyet yemeğinin ardından Kardelenlerin mezuniyet pastası öğretmenleri ile birlikte kesildi. Gece öğrencilerin eğlencesi ile son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kardelen, Koleji, 8.Sınıf, Öğrencileri, Muhteşem, Bir, Törenle, Mezun, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı