Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 21:01
 
Kardelen Koleji Anaokulu’ndan Eğlenceli Bilim Şenliği
Nevşehir’de Yenilenen Müstakil Binası ile dikkat çeken Özel Kardelen Koleji Anaokulu’nda düzenlenen bilim şenliğinde Kardelenli Minikler misafirlerini ağırladı.
EĞİTİM Haberi
Kardelen Koleji Anaokulu’ndan Eğlenceli Bilim Şenliği

 

‘Merak eden çocuk öğrenir’ anlayışı ile başlayan bilimsel çalışma ile Küçük Kardelenleri bilimin büyülü dünyasında düşünmeye, düşündüklerini üretmeye yönlendirerek hayalden gerçeğe bir yolculuğun hedeflendiği şenlikte bilimsel projeler davetlilerden tam not aldı. Aileler, Minik Kardelenlerin ilk bilimsel çalışmalarını büyük bir heyecan ve mutlulukla inceledi.

 

Kardelen Anaokulu Bilim Şenliği’nin açılışında Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı, İlimiz Anaokulu müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelesini de Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı, Müdür Yardımcısı Rabia Işıl Ferli, ve İlimiz Anaokulu Müdürleri kesti.

 

Kardelen Eğitim Kurumları olarak bilimsel çalışmalara en küçük öğrencilerini de dahil edebilmenin gururu ile okul öncesi öğrencilerine yönelik bir bilim şenliği olarak İlimizde en kapsamlı çalışmayı yaptıklarına değinen Özel Kardelen Anaokulu İdarecileri, Okul öncesi öğrencilerinin hazırladıkları projeleri, bilimsel çalışmaların gelecekte yükseleceği seviyenin bir kanıtı olarak gördüklerinin de vurgusunu yaptılar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kardelen, Koleji, Anaokulu’ndan, Eğlenceli, Bilim, Şenliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı