Haber Detayı
05 Ocak 2018 - Cuma 15:21
 
Kardelen Koleji, Kırşehir Bil Koleji ile Kardeş Okul Oldu
Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi, kardeş okul projesi kapsamında Kırşehir Bil Kolejini ziyaret etti.
EĞİTİM Haberi
Kardelen Koleji, Kırşehir Bil Koleji ile Kardeş Okul Oldu

 

İç Anadolu Bölgesi’nin en tecrübeli ve en donanımlı en donanımlı öğretmen kadrosuna sahip okulu Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi, bölgenin en iyi inovasyon okulu olan Kırşehir Bil Koleji ile kardeş okul oldu. Okul Müdürleri Mürsel Mert ve Mustafa Çelik yönetiminde bir araya gelen kurumlar, önümüzdeki dönemlerde uygulanmak üzere bazı kararlar aldılar. İlgili deneyimlerin birbirine aktarılması hususunda düzenlenecek olan etkinlikleri aktaran Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert : “Özel Kardelen Eğitim kurumları olarak bölgenin en tecrübeli ve en donanımlı öğretmen kadrosuna sahip olan okuluyuz. Geçmiş yıllarda yetiştirdiğimiz öğrencilerimizle de birçok şampiyonluk yaşadık. Bilgi, paylaştıkça çoğalır düşüncesinden hareketle de bölgenin en iyi inovasyon okulu olan Kırşehir Bil Koleji ile kardeş okul olduk. Bu bağlamdan hareketle bundan sonra düzenleyeceğimiz ortak deneme sınavları, yapılacak olan ortak öğrenci kampları, yarışmalar ve öğretmen değişim programları çerçevesinde birçok etkinlik yapmak hususunda mutabakat sağladık. İlerleyen zamanlarda da öğrencilerimizi en etkili biçimde yetiştirebilmek amacıyla Kırşehir Bil Kolejiyle birçok etkinlik düzenleyeceğiz.” dedi.

 

Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert, düzenlenen ziyaret esnasında Kırşehir Bil Koleji öğrenci ve öğretmenlerinin öğrencilerine gösterdiği ilgiden dolayı Kırşehir Bil Koleji Müdürü Mustafa Çelik’e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kardelen, Koleji,, Kırşehir, Bil, Koleji, ile, Kardeş, Okul, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı