Haber Detayı
24 Şubat 2018 - Cumartesi 13:31
 
Kardelen Koleji’nde Hafta Sonu Kursları Başladı
Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji İlkokulu ve Ortaokulu’nda hafta sonu düzenlenen kültür-sanat ve spor kursları pasta kesimi yapılarak coşku ile kutlandı.
EĞİTİM Haberi
Kardelen Koleji’nde Hafta Sonu Kursları Başladı

 

Özel Kardelen Koleji hafta sonu düzenlenen, gitar, drama, satranç, futbol, basketbol gibi spor ve kültür-sanat kurslarına öğrenciler, yoğun ilgi gösteriyor. Kurslar ile öğrencilerin el becerilerini geliştirmek, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, farklı yetenekleri ortaya çıkarmak ve öğrencilerin keyifli dakikalar geçirmelerini sağlamak amaçlanıyor.

 

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinin katıldığı spor ve sanat kursları ile ilgili açıklamalarda bulunan İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı, şunları kaydetti; “ Özel Kardelen Koleji olarak çocukların ilgi alanına göre seçilen aktiviteler sosyalleşmeye katkı sağlarken, aynı zamanda evde oturup bilgisayar başında zaman geçirmelerine de engel oluyoruz. Yıl boyunca sürecek bu kurslarımızda sağlıklı gelişimleri için elimizden geldiğince farklı aktivitelerle destek oluyoruz. Gençlerimizin topluma kazandırılması kültür-sanat ve spor faaliyetlerinde yer alması için açılan kurslarımıza gösterilen ilgiden dolayı bizlerde çok mutlu oluyoruz. Kardelen Koleji olarak uzman kadromuz ile her alanda, sloganımızda da dediğimiz gibi, “ Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyoruz.” Başarılı bir gelecek hiç şüphesiz iyi bir eğitimin yolundan geçer, bizlerde öğrencilerimize iyi bir eğitim ile başarılı bir gelecek sunmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kardelen, Koleji’nde, Hafta, Sonu, Kursları, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı